CANVA PRO POKROČILÉ

Z webináře bude pořízena nahrávka. Záznam lze objednat i v případě, že se nemůžete webináře zúčastnit.

O WEBINÁŘI

Speciální webinář pro učitele, kteří již zvládli základy práce v Canvě, nebo ji používají, a rádi by rozšířili své dovednosti a vytvářeli ještě lepší a originálnější grafiky. Díky pokročilým funkcím AI je dnes tvorba v Canvě ještě snazší a efektivnější.

V tomto kurzu se naučíte pokročilejší techniky tvorby v Canvě. Dozvíte se, jak pracovat s prezentacemi, editovat fotky, kreslit, spolupracovat v týmu, pracovat s videem, animacemi a zvukem, využívat nové formáty v Canvě a vytvářet interaktivní tabule v Canvě. Získáte dovednosti pro efektivní tvorbu poutavých prezentací a výukových materiálů a ukážeme jak s Canvou tvořit atraktivní webové stránky.

Naučíte se práci s videem zahrnující nahrávání, střih a export video souborů. využití animovaných šablon a prvků, a také přidávání hudby a zvukových efektů do vašich projektů. Seznámíte se s dalšími užitečnými novinkami v Canvě.

Potřebujete vytvořit atraktivní obsah pro sociální sítě školy, webové stránky nebo plakáty či informační brožurky pro propagaci školy? Canva nabízí spoustu možností, nástrojů a profesionálně vytvořených šablon, s kterými to snadno a hravě zvládnete. Kurz je plný praktických ukázek a konkrétních příkladů, a je určen pro ty, kdo chtějí zlepšit své grafické schopnosti a zaujmout své žáky.

 Pro webinář doporučujeme dvě zařízení, jedno pro poslech webináře a druhé pro práci v programu Canva, tak abyste si rovmou mohli věci zkoušet.

Před workshopem se prosím zaregistrujte na  https://www.canva.com/. Postup najdete zde Padlet o Canvě.

RNDr. Jitka Rambousková

rambouskova
  • lektorka, učitelka, která se věnuje technologiím ve vzdělávání – využití digitálních nástrojů ve výuce, aplikací pro výuku a mobilních zařízení ve výuce
  • autorka webu o využívání digitálních technologií ve školách: www.cojsemvyzkousela.cz
  • vystudovala informatiku na PřF MU v Brně a PedF UK v Praze
  • přes 20 let působí jako učitelka matematiky a informatiky
  • byla členka Národního kabinetu Informatiky a ICT
  • působí v Centru robotiky Plzeň, DigiCentrum Plzeň, NPI aj.
JAK WEBINÁŘ FUNGUJE