KOUZELNÁ CANVA - SPECIÁLNÍ WEBINÁŘ PRO MŠ

RNDr. Jitka RAMBOUSKOVÁ

Z webináře bude pořízena nahrávka. Záznam lze objednat i v případě, že se nemůžete webináře zúčastnit.

O WEBINÁŘI

Už jste o ní slyšeli? Canva je úžasná! Chcete se naučit, jak vytvářet atraktivní a neokoukané materiály pro děti? Tvorba vzdělávacích kartiček, pexes, omalovánek, denních rozvrhů, informačních letáků a plakátů, nikdy nebyla jednodušší. S Canvou to zvládne každý hravě, je jednoduchá, zábavná a pro školy zdarma. Nemusíte se obávat práce se složitými grafickými programy. 

Co je na Canvě tak skvělé? Canva je intuitivní a snadno ovladatelná. Spolu s námí zvládnete během jednoho odpoledne všechny její funkce a můžete začít tvořit. Krok po kroku si ukážeme, jak s programem efektivně pracovat a jak rychle a snadno vytvářet krásné návrhy i tipy a triky, které vám ušetří námahu a čas.

Canva nabízí obrovské množství profesionálně vytvořených šablon, které můžete snadno upravovat podle svých potřeb a představ. Vytvoříte dětem bez námahy krásnou a poutavou prezentaci, kreativní pracovní listy a barevné výukové materiály. Naučíte se ale také, jak využít širokou nabídku obrázků, animací, písem a barevných šablon, abyste vytvořili vlastní poutavé plakáty, pozvánky či videa nebo webové stránky. Canva vám takřka nedovolí udělat chybu. 

Canvu skvěle využijete i pro prezentaci a propagaci vaší školky. Potřebujete příspěvek na sociální sítě, banner na web nebo informační brožurku pro rodiče? S Canvou to vše snadno zvládnete!

 Pro webinář doporučujeme dvě zařízení, jedno pro poslech webináře a druhé pro práci v programu Canva, tak abyste si rovmou mohli věci zkoušet.

Před workshopem se prosím zaregistrujte na  https://www.canva.com/. Postup najdete zde Padlet o Canvě.

RNDr. Jitka Rambousková

rambouskova
  • lektorka, učitelka, která se věnuje technologiím ve vzdělávání – využití digitálních nástrojů ve výuce, aplikací pro výuku a mobilních zařízení ve výuce
  • autorka webu o využívání digitálních technologií ve školách: www.cojsemvyzkousela.cz
  • vystudovala informatiku na PřF MU v Brně a PedF UK v Praze
  • přes 20 let působí jako učitelka matematiky a informatiky
  • byla členka Národního kabinetu Informatiky a ICT
  • působí v Centru robotiky Plzeň, DigiCentrum Plzeň, NPI aj.
JAK WEBINÁŘ FUNGUJE